PAR SKOLU

2023./2024. m .g. Priekuļu vidusskolā mācās 350 izglītojamie.

Skolā tiek īstenotas četras izglītības programmas:

1. Pamatizglītības programma (kods 21011111);
  2. Vispārējās vidējās izglītības programma (31016011);
  3. Speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem (21015611).
Priekuļu vidusskolas bilde

Ekoskolu programma

Papildus izglītības programmām skolā tiek īstenota Ekoskolu programma. Par īpašiem sasniegumiem vides aizsardzībā un ilgtspējīgas attīstības veicināšanā skolā un tās apkārtnē Priekuļu vidusskolai piešķirts starptautiskais Ekoskolas nosaukums un trīspadsmito reizi mastā pacelts Zaļais karogs.

Papildu izglītības programmas

Papildu vispārizglītojošiem mācību priekšmetiem vidusskolēniem tiek piedāvāta iespēja apgūt:

• papildus ir iespēja papildināt savas prasmes futbola nodarbībās.

Izglītojamiem padziļinātai mācību priekšmeta apguvei tiek piedāvātas papildus fakultatīvās nodarbības:

• matemātikā 9. un 12. klasē,
  • latviešu valodā 9. un 12. klasē,

Sporta stundu ietvaros skolēni apgūst peldētprasmi baseinā „Rifs”.

Naudas balvas skolēniem

Ar kartību “Par naudas balvām Cēsu novada izglītības iestāžu izglītojamajiem un pedagogiem” var iepazīties šeit.

Interešu izglītības pulciņi

Izglītojamiem ir plašas iespējas darboties dažādos interešu izglītības pulciņos:

• tautiskajās dejās,
  • korī,
  • sporta spēļu pulciņos,
  • lietišķās mākslas pulciņos,
  • kā arī ir iespēja darboties Jaunsargu grupā,
  • sadarbojoties ar Alfrēda Kalniņa mūzikas skolu, mūsu skolas skolēni pēc mācību stundām var apgūt klavierspēli, kokles, vijoles, saksofona un flautas spēli.

Skola nodrošina skolēniem

1. Pēc mācību stundām 1.–3. klašu skolēniem, kuri gaida autobusu, ir iespēja palikt pagarinātās dienas grupā.
  2. Skolā darbojas logopēds.
  3. Ir labs medicīnisko pakalpojumu pieejamības nodrošinājums (zobu higiēnists, medmāsa).
  4. Valsts un pašvaldības finansētas pusdienas 1.–6. klašu skolēniem, 7.-9. klašu skolēniem 50% apmērā.
  5. Skola regulāri iesaistās programmā “Skolas piens” un “Skolas auglis”, tāpēc 1.–9. klašu skolēniem piedāvājam katru dienu dzert pienu un ēst Latvijā audzētus ābolus.
Skolas padome

Skolas padome ir vidutājs starp skolas padomi, skolas vadību, pedagogu kolektīvu, skolas tehnisko personālu un ikvienu vecāku.

Skolas padome

Skolēnu pašpārvalde

Skolēnu parlamentā darbojas skolēni, kuri vēlas mainīt ierasto skolas dzīvi, atdzīvināt skolas ikdienas rutīnu ar krāsām – jauniem, interesantiem pasākumiem un idejām. Skolēnu pašpārvaldes uzdevumos ir arī rast risinājumu skolas dzīves jautājumiem, kas satrauc skolēnus.

Skolas skolēnu pašpārvaldes vadītāja - 9.a klases skolniece Emīlija Dārta Melbārde

Skolas skolēnu pašpārvaldes vadītājas vietn. - 9.a klases skolniece Zane Miķelsone