NO ATKRITUMIEM UZ RESURSIEM

No atkritumiem uz resursiem

Vides izglītības fonda koordinētās projekta aktivitātes ir paredzētas pirmskolām un skolām. Projekta īstenošana ir vērsta uz atkritumu samazināšanu un pārstrādi mācību iestādē, kā arī izpratnes veicināšanu par aprites ekonomiku un atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju.

Projekta īstenošana paredzēta no 2023. gada līdz 2026. gadam.

Pirmās aktivitātes:

- tikšanās tiešsaistē 2023. gada pavasarī, lai iepazītos vairāk ar projektā plānoto

- divu dienu skolotāju klātienes apmācības augustā.

Projekta īstenošana mācību iestādēs sākas ar 2023./2024. mācību gadu un turpinās līdz 2025./ 2026. m.g.

Projektā būs iespēja piedalīties dažādās aizraujošās bezmaksas aktivitātēs – apmācībās, pieredzes apmaiņās, Ekoskolu forumos un skolēniem arī hakatonos, kā arī panākt pārmaiņas savā iestādē un sabiedrībā.

Projekta ietvaros skolā tiks veikts atkritumu monitorings. Projekta dažādajās aktivitātēs piedalīsies visi skolas skolēni.