Lai iestātos 1. klasē , nepieciešami  šādi dokumenti :

1.    Iesniegums ( mūsu izstrādātā  anketa );
     2.    Dzimšanas apliecības kopija;
     3.    PII izziņa par apgūto izglītības programmu piecgadīgo un sešgadīgo obligātai sagatavošanai skolai;
     4.    Medicīnas dokumenti  -  026/u  - bērna  medicīniskā karte ar ierakstu par bērna gatavību uzsākt  skolas gaitas.

Skolēniem papildus mācību darbam, sporta stundām peldbaseinā ir  iespēja darboties dažādās skolas interešu izglītības programmās, kā arī apgūt vijoles, kokles, flautas, klavierspēli un dziedāšanu profesionālu pedagogu vadībā. Skolā darbojas arī pagarinātā grupa.
Tālr. uzziņām 64107837

9. klašu absolventi!
Aicinām turpināt mācības Priekuļu vidusskolā!
Dokumentus pieņem skolas kancelejā.
Kancelejas darba laiks - katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 13:00.
Tel. nr. 64107837, 29103562

Piedāvājam:
  •      apgūt vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu,
  •      atmaksātas sporta stundas peldbaseinā,
  •      papildus apgūt vācu valodu
  •      bezmaksas transportu uz skolu no Cēsīm, Jāņmuižas, Mārsnēniem, Raunas, Liepas, Veselavas...

• CATA autobuss uz Mārsnēniem un Liepu (no rīta un pēc stundām)

Aktuāli skolēniem, kuri brauc uz Mārsnēniem un 6.-12. kl. skolēniem, kuri brauc uz Liepu!

Informācija par Mārsnēnu maršrutu:

No 09.09. skolas autobuss maršrutā Mārsnēni vairs nekursēs, bet no 02.09. sāk kursēt CATA autobuss ar papildus reisu no rīta (no 02.09.) un pēcpusdienā (no 09.09.).

CATA autobuss Cēsis – Mārsnēni no rīta Mārsnēnos būs 8:00 (CATA autobusu saraksts ar pieturvietu laikiem pielikumā) Priekuļu vidusskolā pienāks 8:41 un pēc tam brauks uz Cēsu AO.

Pēcpusdienā CATA autobuss Cēsis – Valmiera- Ainaži (brauks caur Liepu un Mārsnēniem) aties no Priekuļu vidusskolas 16:00 (CATA autobusu saraksts ar pieturvietu laikiem pielikumā).

Autobusa pietura CATA autobusam būs pie skolas, kur piestāj skolas autobusi!

• Karjeras nedēļa

No 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados norisinās Karjeras nedēļa, kuru jau septīto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.  Šī gada tēma ir nākotnes profesijas un prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā Latvijas izglītības iestādēs notiek dažādi ar profesiju iepazīšanu un izvēli saistīti pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas, kurās akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās.

Karjeras nedēļu šogad aizvadām ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē. Nākotnes profesijas nemitīgi mainās un daudzas nākotnē nepieciešamas specialitātes šodien prognozēt nemaz nav iespējams. Tāpēc jau no mazotnes mērķtiecīgi jādomā par to, kā attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū. Uz to mudinās Karjeras nedēļas aktivitātes, kurās šogad iesaistījies īpaši liels skaits Latvijas pilsētu un novadu.

• Seko mums

Seko mums arī facebook lapā -

Visas zinas