Seko mums arī

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija līdz 14.aprīlim.

❗️ARĪ 12. klases dodas pavasara brīvdienās no 16.-22. martam!

Skolēnu brīvlaiks no 16. - 22.03. 2020. 1.-12. klašu skolēniem!

Mācības attālināti 1.-12. klasei sākas 23. martā!

• Informējam, ka esošajā situācijā, kad 12. klasēm ir pārcelta svešvalodu eksāmenu kārtošana uz 2020. gada maiju, NĀKAMAJĀ NEDĒĻĀ 12. klases skolēni dodas pavasara brīvdienās kopā ar pārējiem skolēniem.
  • VISIEM SKOLOTĀJIEM IR NEPIECIEŠAMS LAIKS, lai sagatavotos mācību darbam attālināti. Tāpēc, nākamajā MK sēdē tiks veikti nepieciešamie grozījumi šobrīd spēkā esošajos MK noteikumos Nr. 777“ Noteikumi par 2019./2020. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku”
  • Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12. klasēm ir pārcelta uz 2020. gada maiju.
  • Visa aktuālā informācija tiks ievietota VISC mājaslapā  www.izm.gov.lv. Tāpat aicinām sekot aktuālajai informācijai Izglītības un zinātnes ministrijas interneta vietnē www.visc.gov.lv.
  • Aicinām sekot oficiālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju valstī Slimību profilakses un kontroles centrs mājas lapā - spkc.gov.lv
  • Aktuālajai informācijai par mācību darbu sekojiet e-klasē!

• IZM aicina vecākus izturēties atbildīgi un ievērot rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis

Lai ierobežotu koronavīrusa COVID-19 turpmāku izplatību, ikviens vecāks aicināts ļoti atbildīgi izturēties un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas neapmeklēt vīrusa skartās valstis - Japānu, Dienvidkoreju, Ķīnu, Itāliju, Irānu, Singapūru, Spāniju, Franciju, Vāciju, Austriju un Šveici.

Ja skolēns būs apmeklējis kādu no sešām “Covid-19” riska valstīm, vecākiem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna.

• Paziņojums

Lai efektīvāk ierobežotu COVID-19 izplatību Latvijā, valdība nolēmusi paplašināt piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Ierobežojumi skars gan izglītības iestāžu darbu, gan pulcēšanos publiskās vietās, pārvietošanos ārpus valsts robežām un citas jomas.

Mācību process izglītības iestādēs joprojām norisināsies attālināti, un centralizētie svešvalodu eksāmeni tiek pārcelti uz datumiem laikposmā no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam.

Visas zinas