Seko mums arī

Lai iestātos 1. klasē , nepieciešami  šādi dokumenti :

1.    Iesniegums ( mūsu izstrādātā  anketa );
     2.    Dzimšanas apliecības kopija;
     3.    PII izziņa par apgūto izglītības programmu piecgadīgo un sešgadīgo obligātai sagatavošanai skolai;
     4.    Medicīnas dokumenti  -  026/u  - bērna  medicīniskā karte ar ierakstu par bērna gatavību uzsākt  skolas gaitas.

Skolēniem papildus mācību darbam, sporta stundām peldbaseinā ir  iespēja darboties dažādās skolas interešu izglītības programmās, kā arī apgūt vijoles, kokles, flautas, klavierspēli un dziedāšanu profesionālu pedagogu vadībā. Skolā darbojas arī pagarinātā grupa.
Tālr. uzziņām 64107837

9. klašu absolventi!
Aicinām turpināt mācības Priekuļu vidusskolā!
Dokumentus pieņem skolas kancelejā.
Kancelejas darba laiks - katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 13:00.
Tel. nr. 64107837, 29103562

Piedāvājam:
  •      apgūt vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu,
  •      atmaksātas sporta stundas peldbaseinā,
  •      papildus apgūt vācu valodu
  •      bezmaksas transportu uz skolu no Cēsīm, Jāņmuižas, Mārsnēniem, Raunas, Liepas, Veselavas...

• Februāris

10.-14. februāris 1. klases skolēnu brīvlaiks

11. februāris - starptautiskā silto džemperu diena - ģērbies savā siltajā džemperī

12. februāris - ēnu diena

• Informācija vecākiem

Par pasākumiem jaunā koronavīrusa 2019-nCoV infekcijas ievešanas novēršanai izglītības iestādēs

Ievērojot, ka izglītības iestādes varētu apmeklēt bērni, kuri ieradušies vai ieradīsies no Ķīnas, un ņemot vērā paaugstinātu infekcijas izplatīšanās risku bērnu kolektīvos, veselības nozares profesionāļi REKOMENDĒ, ja bērns pēdējo 14 dienu laikā bija ceļojumā Ķīnā:

• bērnam neapmeklēt izglītības iestādi,
      • sazināties ar ģimenes ārstu,
      • sadarbībā ar ģimenes ārstu novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma,
    • ja minētajā laika periodā akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana):
      • bērnam nav parādījušies, viņam var atļaut apmeklēt izglītības iestādi ar ģimenes ārsta izziņu,
      • bērnam ir parādījušies, nekavējoties zvanīt 113 un informēt ārstniecības personu par simptomiem un ceļojumu uz Ķīnu.
Visas zinas