2019./2020. m. g. mācību darba rezultāti


Sākumskolā labus mācību rezultātus sasnieguši:

1.a klasē - Emīlija Bumbiere, Elza Miķelsone, Justīne Peneze, Keitija Ozoliņa

1.b klāsē - Emma Lietaviete, Anna Melbārde, Kendija Moroza, Barbara Vanaga, Dārta Šantare, Elizabete Zaķe, Žaks Židavs


2.a klasē - Patrīcija Katrīna Bruzinska, Keita Golovina, Niks Platacis, Justīne Laputeva, Mārcis Rudmiezis, Artūrs Džulians Vaičekauskis, Betija Vanaga, Madara Veldze, Megija Marta Bērziņa, Markuss Blaumanis, Marta Eglīte, Mārcis Āboltiņš, Egils Paķers, Eva Ferbera

2.b klasē - Lenijs Daiders, Haralds Dambis, Evelīna Krivjonoka, Keita Lūse, Patrīcija Tomase, Kalvis Zariņš, Kristela Laimdota Zeltiņa, Laura Emīlija Eglīte, Deniss Uvačins, Melānija Ērika Garā

3.a klasē - Kitija Semjonova, Katrīna Ivanova, Vanesa Izabella Jalovika, Krista Zariņa, Jurģis Šķērstiņš

3.b klasē - Sindija Vegnere, Amanda Everalda Avotiņa, Alise Griestiņa,Tīna Krivāne, Heidija Lēģere, Elza Melbārde, Markuss Miezītis, Ričards Vintēns


4.a klasē - Kitija Elizabete Bišopa, Jānis Kauliņš, Nellija Herbsta, Nikola Marta Stebere, Ingars Barons

4.b klasē - Daniela Grīnberga, Amanta Šteinberga, Lita Zonne, Agnese Sproģe, Kate Āboltiņa, Sabīne Miķelsone, Sonora Osīte, Estere Piksone


Pamatskolā labi un teicami mācījušies:
 

5.a klasē - Ksenija Gormaļova, Daniela Janava, Nils Elmārs Austriņš, Henrijs Bībers, Jānis Namejs Brūveris, Zane Miķelsone, Luīze Jonase
 

5.b klasē - Rūta Brante, Adrija Lāce, Ieva Greizāne, Anna Elizabete Rācene

6.a klasē - Sanita Greizāne, Paula Kaptjuga, Patrīcija Ozoliņa, Ričards Bogdānovs

6.b klasē - Raivo Noviks, Andris Jānis Rozenbergs, Gabriels Zverevs

7.a klaē - Sanija Karlīna Blīgzna, Dagmāra Baumgarte, Renārs Riemeris, Ričards Strazdiņš

7.b klasē - Arnis Grūbe, Marta Grūbe, Patrīcija Naula Petroviča, Pēteris Vadonis, Viktorija Muraško

8.a klasē - Kārlis Kauliņš

8.b klasē - Elizabete Apine, Dagmāra Brante, Lauris Augstkalnietis

9.a klasē - Dana Kaškure, Ričards Ozoliņš, Aivita Gruna

9.b klasē - Ginta Mičule


Vidusskolā labi un teicami mācību darba rezultāti ir:

10. klasē - Jānim Lielbārdim, Ritvaram Mačam, Petrai Paulai Petrovičai, Rinaldam Kalnmalim, Ievai Vaļskai

11. klasē - Daido Dagnei Brūverei, Norai Laurītei, Artai Štēbelei, Denis Nazarovam

12. klasē - Rēzijai Ozoliņai